12. novembrī Madonas bērnu un jauniešu centra kamīnzālē uz pirmo šā mācību gada sanāksmi pulcējās Madonas rajona jauniešu domes (MRJD) pārstāvji.
Sanāksmē viņus uzrunāja Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa, aicinot MRJD jauniešus 28. novembrī piedalīties sanāksmē, kurā tiks runāts par jaunatnes lietu komisijas izveidošanu.
– Jaunieši atskatījās uz pagājušajā gadā padarītajiem darbiem un ieskicēja idejas šā mācību gada pasākumiem un projektiem, – precizē Nadja Niedrīte. – Nākamā MRJD sanāksme notiks 26. novembrī pulksten 16 Madonas BJC Skolas ielā 8a. Savukārt sestdien, 28. novembrī, pulksten 13 Madonas BJC Skolas ielā 8a notiks sanāksme, kuras mērķis ir izvirzīt kandidātus Madonas novada jaunatnes lietu komisijai. Aicināti piedalīties pārstāvji no katra pagasta – jaunietis vai jaunatnes darbinieks.
Autore: INESE ELSIŅA