13. novembrī iedzīvotāji bija aicināti zvanīt Madonas novada domes priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram uz domes bezmaksas tālruni, lai izteiktu savu jautājumus, viedokļus, ierosinājumus.
Akcijas laikā domes vadītājs saņēma 16 iedzīvotāju zvanus.
Vairāki iedzīvotāju zvani bija par ielu stāvokli Madonas novada centrā, izsakot priekšlikumus par greiderēšanu, bedru novēršanu Dumpu ielā, Jaunlazdonā, īpaši iedzīvotāji neapmierināti par Augu ielu, zvanītāji norādīja arī uz remontējamu ietvi Lazdonas ielā. Tika izteikts priekšlikums pilnveidot pakāpienus uz Šķelto akmeni, kā arī izteiktāk iekrāsot gājēju pārejas atrašanās vietu vājredzīgiem cilvēkiem. Lai novērstu minētos trūkumus, informācija ir nodota īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītājam Aldonim Rībeniekam.
Priekšsēdētājs saņēma arī zvanus, kas saistīti ar sociālo palīdzību – šo zvanītāju izteiktos jautājumus noskaidros sociālā dienesta vadītājs Gundars Riekstiņš.
Sarkaņu pagasta iedzīvotāja norādīja, ka Biksērē kādā namā siltais ūdens ir ļoti rūsgans – par to tiks informēts pagasta pārvaldes vadītājs Andris Simtnieks.
Savukārt Dzelzavas pagasta Aizpurves iedzīvotāja izteica ciema iedzīvotāju neapmierinātību par to, ka autobusi, kas kursē maršrutā Madona-Lubāna, dodas līdz Dzelzavai, bet neiegriežas līdz pusotra kilometra attālajā Aizpurvē, kas ir ļoti būtiski iedzīvotājiem. Šī informācija ir nodota pagasta pārvaldes vadītājam Elmāram Vaskim.
Tika zvanīts arī par citiem jautājumiem – uztrauc vienaudžu attiecības skolās; ir interese par sabiedriskās pirts izveidi; par lieki uzstādītiem atkritumu konteineriem Avotu ielā Madonā.
Nākamā telefonakcija būs decembrī.
Autore: DZINTRA STRADIŅA,
Madonas novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste