Jumurdas pagastā 17. novembrī notiks pasākums "Sasildīsim Latviju labo darbu pēcpusdienā".
Pulksten 8.30 aicinām pulcēties pie Jumurdas pils. Dosimies sakopt un izveidot taku uz "Kalna Dibenu" robežakmeni.
Savukārt pulksten 13 pie jaunās saieta nama ēkas atstāsim vēstījumu nākamajām paaudzēm. Nāciet paši, nāciet kopā ar ģimeni, aiciniet kaimiņus! Esat laipni gaidīti.
Autore: INITA LAPSA