Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā, Sv. Alberta baznīcā, notika Vidzemes jauniešu dienas.
Madonas katoļu draudzi Vidzemes jauniešu dienās pārstāvēja 15 jauniešu, ar transportu viņiem izlīdzēja firma „Madonas būve".
– Klausījāmies franciskāņu ordeņa mūku priekšlasījumus, liecības un ģitārspēli, kopā ar viņiem gājām evaņģelizēt Rīgas ielās, – informē katoļu draudzes priesteris Rihards Rasnacis.
– Tā kā 31. oktobrī bija Helovīna vakars, muzicējām pie Pulvertorņa un runājām ar cilvēkiem. Kādreiz Helovīns kā visu Svēto diena tika atzīmēta ar kristīgu saturu, laika gaitā šie svētki ir paganizējušies un nes negatīvu pieskaņu – ja tu man nedosi to un to, izdarīšu tev pāri. Cilvēki tādējādi nevis cenšas līdzināties svētajiem, bet labprātīgi apliek tumšo spēku maskas.
Autore: INESE ELSIŅA