Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgas regulārajā čempionātā minispēlēs Madonas BJSS piedalās ar divu vecuma grupu komandām.
Tās ir D-1 (1997. g. dzim.) un D-2 (1998. g. dzim.) zēnu komandas. D-1 vecuma grupā Austrumos mūsējiem jāspēlē ar 14 komandām, bet D-2 grupas puišiem jāiztur 23 komandu konkurence.
24. un 25. oktobrī Madonas pilsētas sporta centrā notika 2. minispēļu sabraukums, kurā piedalījās komandas no Madonas, Jēkabpils, Gulbenes, Balviem, Alūksnes, sacenšoties ne tikai ar madoniešiem, bet arī savā starpā.
Pirmajā spēļu dienā jaunākie zēni apspēlēja Alūksnes komandu (71 : 18, A. Jurkāns – 21 p., M. Kalniņš – 18 p.), bet otrajā spēlē, tiekoties ar Balvu komandu, spēles izskaņai vairs spēka neatlika un bija jāpiedzīvo zaudējums (32 : 45, N. Nīgalis – 6 p.). D-1 grupas komanda, rādot jau stabilāku sniegumu, pieveica "Alūksni" (67 : 46, E. Lazdups – 21 p.).
Otrajā dienā mūsu komanda mērojās spēkiem ar Gulbenes jauno maiņu. D-2 grupas komanda šoreiz viegli tika galā ar pretinieku un svinēja uzvaru ar rezultātu 75 : 28 (M. Kalniņš – 16 p., G. Vizāns – 15 p.), bet D-1 puišu komandai nācās ļoti pasvīst, lai izšķirošo pārsvaru un pozitīvu iznākumu savā labā izcīnītu mača beigās ar rezultātu 81 : 62 (Z. Raimo – 20 p.).
Nākamais, 3., minispēļu sabraukums mūsu sporta skolas komandām notiks 14. novembrī Ogrē, kur D-1 komandai jārāda prasmes spēlē ar Ogres komandu, bet D-2 puiši laukumā tiksies ar komandu "Ogre", "Rīga 4" un "Rīga 5".
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto