Šosvētdien LNT šovā „Dziedošās ģimenes" tiksimies ar Vītolu ģimeni no Liezēres pagasta.
Vītoli izpildīs Jāņa Lūsēna dziesmu „Lūgšana", un skatītāji būs aicināti viņus atbalstīt balsojot.
Sazinoties ar ģimenes galvu Jāni Vītolu, uzzināju, ka ģimene būs pilnā sastāvā, jo uz Latviju ir atlidojuši Irbe un Varis.
– Bērni otrreiz ir atgriezušies no ārzemēm, jo mēs rakstām albumu, – informēja Jānis Vītols. – Viņi Latvijā būs divas nedēļas, palīdzēs ierakstīt mūsu jauno CD. Nosaukums diskam pilnībā nav noteikts, iespējams, to nosauksim „Pa trauslu pavedienu". Šobrīd ir skaidrs, ka dziesmas jaunajā CD būs ar latviešu folkloras Ziemassvētku tematiku, un tam jāiznāk pirms Ziemassvētkiem.
Vaicāts par pašsajūtu šovā, Jānis Vītols neslēpa, ka ģimene jūtas stabili, viss lielos vilcienos ir iepazīts un zināms. „Uz mēģinājumu telpu, kur strādājam reizi nedēļā, jau ejam kā uz mājām. Sarūgtina vienīgi tas, ka ģimeņu paliek aizvien mazāk, tas ienes zināmu tukšumu. Mēs negribētu, ka šova kulminācijā dominējošā noskaņa būtu „kurš kuru". Ļoti cerējām, ka pasākumā atgriezīsies Beitiki, atgriezās Dukuru ģimene. Ar Dukuriem draudzējamies un viens no otra mācāmies, šovā mēs savā ziņā esam kā pretpoli. Dukuri uztur lielāku spriedzi un sacensības garu. Mēs no savas puses, cik spēsim, vairosim savstarpēju draudzību, mīlestību un atbalstu."
Autore: INESE ELSIŅA