17. oktobrī Mētrienas tautas namā pēc renovācijas darbiem notika pirmais lielais pasākums „Nāciet pie manis rudenī, mums rudenī jābūt kopā!".
Kā informē pašvaldība, tautas nama remontdarbi tika veikti, piesaistot Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas piešķirto vienreizējo dotāciju Ls 200 000 apmērā. Darbu veicējs – pilnsabiedrība „A. A. & Būvkompānijas".
Pirmais sarīkojums atjaunotajā namā pievērsa skatītāju uzmanību. Viesu vidū bija Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un pašvaldības kultūras darba organizators Jānis Kļaviņš. Koncertēja Ļaudonas pagasta jauktais koris „Lai top!" (vadītāja Anita Melnupa), Kalsnavas pagasta jauniešu un senioru deju kolektīvi (vadītāja Daina Āboliņa), Praulienas pagasta Saikavas dramatiskais kolektīvs (vadītāja Aija Špure), kā arī pašmāju vecākās paaudzes pašdarbnieki Ārijas Jaško un Astrīdas Jefimovas vadībā.
Autore: INESE ELSIŅA