ĒRGĻU novadā biedrība "Vidzemes augstienes meži" meža īpašniekiem 30. oktobrī Ērgļu saieta namā rīko Mežinieku balli.
– Tāds sarīkojums mežu īpašniekiem notiks pirmoreiz. Parasti ir balles Latvijas valsts mežu darbiniekiem, bet biedrība "Vidzemes augstienes meži" ir sadūšojusies aicināt uz sarīkojumu visus mežiniekus. Atskatīsimies uz mežinieku mācībām, kas notika visu vasaru vairākos pagastos, kur piedalījās diezgan daudz meža īpašnieku. Skatīsimies fotogrāfijas, atcerēsimies interesantākos momentus. Sarīkojuma devīze ir "Koki un meži ir augstākā dāvana, ar ko daba cilvēku ir apveltījusi".
Viesosies vīru vokālais ansamblis "Kalsnava", spēlēs grupa "Ginc un es", pasākumu vadīs SIA "Bombongas", – pastāstīja biedrības vadītāja Biruta Nebare.
Autore: IVETA ŠMUGĀ