Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Atbalstītāji tiekas ar Zaļo kori

Redakcija

Autors • 24.10.2009.

Atbalstītāji tiekas ar Zaļo kori
Burtu lielums

20. oktobrī Madonas kultūras namā notika fanu tikšanās ar TV3 šova „Koru kari 2" dalībniekiem – dziedātāju Ievu Kerēvicu un viņas vadīto Zaļo Meža kori.

Šī bija septītā tikšanās Latvijas reģionos, ko organizēja firma „Karūna" sadarbībā ar digitālās satelīttelevīzijas operatoru VIASAT. Pēc pasākuma Madonā organizatori veidos atbalstītāju tikšanos vēl tikai galvaspilsētā.

Tikšanās Madonas kultūras namā bija lieliska iespēja kora atbalstītājiem satikt savus favorītus, vakara gaitā piedalīties dažādos konkursos, laimēt ielūgumu uz šova tiešraidi Rīgā, cienāties ar „Karūna" šokolādi. Bija iespējams saņemt autogrāfus un nofotografēties ar šova dalībniekiem. Tie, kas vēlējās, varēja nodot īpašus video sveicienus (aplūkojami interneta portālā www.tv3.lv „Koru kari 2" sadaļā), dažus sveicienus redzēsim televīzijas ekrānos. Kā atzina organizatori, tikšanās Madonā, salīdzinot ar pārējās pilsētās notikušajām, bija viskuplāk apmeklēta. Bija atnākuši bērni, tīņi, jaunieši un cilvēki brieduma gados.

Laikraksta uzrunāta, madoniete Santa Soboļeva atklāja, ka pārraidi „Koru kari 2" skatās katru svētdienu: „Ļoti patīk Madonas kora daudzveidība un atraktivitāte. Turklāt korī dzied zināmi cilvēki." Signe Lielupe neslēpa, ka Madonas koris ir viņas favorīts: „Esmu īsta Madonas un Zaļā kora patriote – fanoju, balsoju, vēl vairāk pārraidei piesaista tas, ka korī dzied pazīstami cilvēki." Agris Stulpiņš, Madonas ceļu būves SIA darbinieks, atklāja, ka tur īkšķus par krustmeitu, kas dzied Madonas korī. „Meita Arnita šodienai pagatavoja īpašu afišu, uz tās viņa vāks dziedātāju autogrāfus. Madonas koris tiešām ir izdevies – saista repertuārs un skaistie cilvēki." Šoferītis Aivars Beļinskis uzsvēra, ka fano par kaimiņieni, jo viņa dzied Zaļajā Madonas korī. Aivaram patīk ašās dziesmas, kaut lēnajām arī neesot ne vainas. „Dzīvoju pie Lubāna ezera – Degumniekos. Zivis šoreiz neatvedu, bet, ja būs uzvara, Madonas korim būs arī zivis!"

Zaļu sveicienu – sveci – kora dalībniecei, bijušajai Madonas tūrisma pulciņa dalībniecei Allai Izotovai dāvāja skolotāja Laimdota Jansone, atzīstot, ka arī viņai patīk Madonas kora priekšnesumi.

Kora vadītāja Ieva Kerēvica, uzrunājot klātesošos, izteica pārsteigumu, ka ieradušies tik daudz atbalstītāju. „Jūsu atbalsts korim ir ļoti svarīgs. Esam noguruši, bet lielu spēku dod tas, ka jūs zvanāt, balsojat, uz portālu draugiem.lv nāk vēstules un labas domas."

Laikrakstam Ieva atklāja, ka šosvētdien koris izpildīs latviešu rokmūziku. „Rokmūzika – tā ir plaša tēma, liela amplitūda, kaudze mūzikas. Atskārsme par konkrēto dziesmu man nāk no augšas – iziet cauri, un es redzu gatavu bildi, kas jādzied. Var teikt, ka dziesmu atrodu pēc sajūtām, un, manuprāt, ja ikviens vairāk dzīvotu pēc sajūtām, pasaule būtu citāda."

Vairāk lasiet laikrakstā STARS 24.10.2009.

Autore: INESE ELSIŅA

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px