ĒRGĻU koristi nupat kā atgriezušies no ciemu ceļiem Ķelnē-Reizīkē, kur viņus uz ražas pateicības svētkiem bija uzaicinājuši ērglēniešu sadarbības partneri Vācijā.
– Koris sava diriģenta Ralfa Šmīdberga vadībā pie vācu draugiem viesojās no 1. līdz 6. oktobrim, – „Staru" informē Ērgļu novada domes iepirkuma un informācijas speciāliste Ilze Daugiallo. – Delegāciju vadīja Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis. Vācu draugi bija parūpējušies par interesantu programmu. Pirmkārt jau pati piedalīšanās ražas pateicības svētkos, kuru rīkošana katru rudeni oktobrī tik populāra Vācijā, bez tam ērglēniešu delegācijai bija iespēja redzēt lauksaimniecības novadu Altes Land, Elmbornas komunālo pakalpojumu uzņēmumu, Lībeku, kas ir slavena ar to, ka ir Hanzas savienības pilsēta, Elbas ostu Willkommenshoft, kā arī Hamburgas vecpilsētu un ostu, bet noslēgumā profesionāla gida vadībā – Hamburgas lidostas apskate, kam sekoja atgriešanās mājās. Vizītes laikā tika apspriesti arī turpmākās sadarbības plāni. Iecerēts, ka Ķelnes-Reizīkes pārstāvji Ērgļos viesosies nākamgad mūsu novada svētkos.
Autore: BAIBA MIGLONE