Mēs gaužamies, ka dzīve grūta, visās nelaimēs vainojot Saeimu un valdību. Taču ko darām paši, lai visu vērstu par labu?
Šo jautājumu pāradresētu SIA "Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka direktoram Andrim Saknem, kurš laikraksta "Stars" 26. jūlija numurā apgalvo, ka "pats galvenais, kas traucē sekmīgi pārvadāt pasažierus, ir zaudējumi, kas rodas darbā", jo "sabiedriskā transporta pakalpojuma likuma 10. pantā "pasažieru pārvadājumu finansēšana" noteikts, ka pasažieru pārvadāšanas uzņēmumu zaudējumi ir jākompensē pilnā apmērā. Taču kārtējo reizi mūsu likumdevējiem šie noteikumi nav bijuši saistoši…
Kur šobrīd vērsties pēc palīdzības? Esošajā Saeimā Madonas rajonam tika atvēlēta viena vieta – par deputātu kļuva Visvaldis Lācis. Uzskatu – ar cilvēku saistīto problēmu risināšanas jautājumiem būtu jānogulst tieši uz viņa galda. Ja nav kompetences tik svarīgajā jautājumā, jāpiesaista konkrēta ministra jeb eiroparlamenta deputāta palīdzība. Jāattaisno iedzīvotāju dotā uzticība un jābūt gatavam tos uzklausīt divdesmit četras stundas diennaktī.
Autors: ANDRIS VĪGANTS