Sporta centra "Samuraji" sportisti no mūsu novadiem sezonu uzsākuši ar panākumiem vairākās starptautiskās sacensībās.
3. un 4. oktobrī sporta centra "Samuraji" pārstāvji piedalījās karatē sacensībās "SANKER CUP 2009" Baltkrievijā, kur spēkiem mērojās vairāk nekā 600 sportistu no 9 valstīm, savā vecuma grupā sporta karatē pirmo vietu izcīnīja Sanita Mūrmane un Jānis Mūrmanis.
Iepriekš karatē sacensībās septembra beigās Igaunijā (Pērnavā) piedalījās un par vietām cīnījās Edgars Kāposts, Jānis Mūrmanis, Emīls Īvāns un Vents Štrombergs. Sacentās 300 sportistu. Savā vecuma grupā Jānis Mūrmanis izcīnīja 1. vietu "kumite" disciplīnā, Ventam Štrombergam "kumite" disciplīnā 2. vieta. "Kata" disciplīnā Jānim un Emīlam – 3. vieta.
– Intensīvi piedalāmies dažāda ranga sacensībās, jo gatavojamies pasaules junioru un kadetu čempionātam Rabatā (Marokā) 21. un 22. novembrī, uz ko brauks Emīls Īvāns, Sanita Mūrmane, Jānis Mūrmanis, – paldies Madonas novada domei par sniegto finansiālo atbalstu saka treneris Rolands Družoks. Treniņi divreiz nedēļā notiek Cesvainē un Madonas pilsētas 1. vidusskolā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no personiskā arhīva