Oktobrī Madonas BJSS basketbola komandām turpinās atbildīgas spēles.
10. oktobrī Madonā viesojās Rūjienas basketbola komandas.
Madonas BJSS C1 grupas komanda uzvarēja rūjieniešus ar rezultātu 75 : 56 (M. Gailums – 25 p.), B2 komanda uzvarēja ar rezultātu 96 : 75 (K. Liberts – 22 p.), bet A grupas komanda cieta pirmo zaudējumu šosezon – 72 : 82 (A. Akmentiņš – 17 p.).
11. oktobrī viesojāmies Rēzeknes novada Adamovā, kur izcīnījām divas uzvaras spēlē ar Rēzeknes BJSS komandām. B2 komanda guva uzvaru ar rezultātu 81 : 35 (K. Danieks – 17 p.), bet A grupas komandai – uzvara ar rezultātu 89 : 67 (I. Pētersons – 34 p.).
Nākamās Swedbank LJBL spēles Madonas BJSS komandām notiks
17. oktobrī Madonas sporta centrā, kad tiksimies ar Rēzeknes "Ezerzemes" piecām komandām.
Autors: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto