Igaunijas pilsētā Otepē notika Eiropas čempionāts kalnu divriteņiem, kā arī vienlaikus Tartu maratons kalnu divriteņiem, kur piedalījās arī "Mežmalas MTB" komanda.
Uz starta stājās vairāk nekā 3000 dalībnieku no 19 valstīm, lai veiktu 89 km garu distanci.
Kopumā komanda uzrādīja ļoti labus rezultātus: Mārtiņš Sārs – 107. vietā, Pāvels Tarasovs – 132. vietā, Aigars Zīmelis – 177. vietā, Juris Sniķis – 240. vietā, Krišs Knodze – 614. vietā, Juris Galibeckis – 768. vietā, Juris Kolns – 816. vietā, Sandris Kaparkalējs – 844. vietā, Jānis Roģis – 1528. vietā, Arvīds Apfelbaums – 2278. vietā, Natālija Peļepeca – 2481. vietā.
Labu rezultātu sasniedza arī eksmadonietis Gunārs Viļķis (231. vietā), vestēnietis Ģirts Leontjevs – 2255. vietā, bet debijai tas bija ļoti labs rādītājs.
Savukārt Jānim Roģim šis bija jau 10. Tartu maratons, par ko viņam tika iedota speciāla jubilejas medaļa. Veiksmīgs starts bija arī Raivim Zīmelim, kas ļoti spēcīgā konkurencē ierindojās 47. vietā.
Paldies visiem, kas mūs atbalstīja un bija kopā ar mums, kā arī Zintim Bikšem, kas palīdzēja ar transportu. Cerams, ka nākamgad arī piedalīsimies tikpat kuplā skaitā.
Autors: JURIS BOROVIKOVS,
biedrības "Savējie" valdes priekšsēdētājs
Foto no biedrības personiskā arhīva