Nesen laikraksta "Stars" redakcijā tika saņemts zvans no kādas Liezēres pagasta iedzīvotājas, kas satraucās par ziņām, ka turpmāk Ozolos un Liezērē siltumu piegādās SIA "Kusas Nami".
– Sākoties vēsajam laikam, mājas, kurām ir pieslēgta centrālā apkure, sāk kurināt. Līdz šim katlumājas atradās Liezēres pagasta pašvaldības pārziņā, bet tagad tiek runāts, ka tās pārņems Aronas pagasta komunālais dienests.
Manuprāt, tas radīs liekas problēmas iedzīvotājiem, jo apkure kļūs dārgāka. Ja apkure kļūs vēl dārgāka, būs vēl grūtāk veikt maksājumus. Arī mani tas satrauc, tādēļ vēlētos noskaidrot, kā turpmāk virzīsies šī situācija, – sacīja liezēriete.
Sazinoties ar Liezēres pagasta pārvaldes vadītāju Jāni Sirmo, noskaidroju, ka sākotnēji šāda iecere bijusi, bet pašlaik tā netiek attīstīta.
Stāsta Jānis Sirmais: – Novadu projekta ietvaros tika paredzēts, ka SIA "Kusas Nami" varētu pārņemt mūsu komunālo saimniecību, bet šobrīd to attīstīt nav ieinteresēta neviena puse. Patlaban komunālā saimniecība strādā un pilda savas funkcijas, un nav īpaša iemesla kaut ko mainīt. Mēs ceram, ka šis projekts netiks īstenots, jo tas varētu radīt nepatīkamas situācijas iedzīvotājiem.
Liezērē un Ozolos apkures sezona eksperimentālā kārtā ir uzsākta jau pagājušajā nedēļā. Siltums tiek piegādāts skolai un pirmsskolas izglītības iestādei.
Autore: AGRITA NUSBAUMA