Šajā laikā, kad bieži dzirdam sūkstīšanos, žēlošanos, apskaužama ir vecākā gadagājuma cilvēku dzīvesziņa – „Mēs esam nabagi? Ko vēl ne! Nekad mēs tādi nebūsim!".
„Mežā, zemnīcās, kas ar skujām izklātas, izspraustas, dzīvojām. Pienu no govs pupa paslaucām, kaltētas maizes garoziņas pagrauzām…" Patiesi – neizmērāma ir tā prāta un gara gaismas bagātība, kas nāk līdzi šiem cilvēkiem.
Ar savām atmiņām pārdomās dalījās pensionāri „Ābolu svētkos" 25. septembrī, kas notika Madonā, Parka ielā 4. Kā pasakā: arī es tur uz mazu brīdi tiku, saldu tēju dzēru, ābolrausi ēdu.
Šis pasākums nu garām.
Madonas novada sociālais dienests, Madonas NVO un invalīdu atbalsta centrs sveic visus, visus novada vecos ļaudis viņu svētkos, vēlot stipru veselību, možu garu!
Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad aicinām uz Ražas svētkiem –
izstādi 8. oktobrī Madonā, Parka ielā 4. Ko šis gads mums labu devis pagrabā, pieliekamajā, ar ko mēs varam palielīties un padalīties ar tiem, kam šobrīd klājas grūtāk un smagāk nekā mums?
Autore: RAITA SONDORE,
Madonas NVO atbalsta centrā