Stirnienes draudzes bērnu un jauniešu koris no šodienas,
31. jūlija, līdz 1. augustam pulcējas kopīgām lūgšanām un intensīviem mēģinājumiem muzikālajā studijā „SOLI DEO GLORIA" („Dziedi Dievam slavu").
– Stirnienes dziedošā saime gatavojas Dievmātes Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā, – stāsta projekta vadītāja Ieva Zepa. – Tāpat gatavojamies Stirnienes ērģeļu ieskandināšanai savā baznīcā pasniedzēju Jāņa Gruduļa, Agnijas Strūbergas, Kristīnes Strodes vadībā un ar draudzes prāvesta Genādija Alferova svētību un atbalstu.
Projektu kopīgi virza Stirnienes draudze, Stirnienes pamatskola un tautasnams, Varakļānu pagasta padome, Madonas rajona padome.
Noslēguma koncerts un dievkalpojums Stirnienes baznīcā paredzēts 1. augustā pulksten 19.
Autore: INESE ELSIŅA