DEGUMNIEKU pamatskolā ar jauku noskaņu 29. septembra pēcpusdienā ienāca Miķeļdienas tirgus.
Tirdziņš ir tradicionāls pasākums pamatskolā un katru reizi plaši apmeklēts. Tajā piedalās gan skolēni, gan skolotāji un tehniskie darbinieki, gan vecāki.
Veselībai mums visiem noder dzērvenes, vīnogas un citi augļi, bet vēderpriekam – cukurgailīši, vafeles, kēksi un citi našķi.
Kas gan būtu tirgus bez dzērvenēm, ko pircējiem piedāvāja Brenda Vanaga un Ričards Strods no 5. klases.
Ļoti atraktīva, radoša tirgotāja bija Madonna Broka no 1. klases, pircējiem piedāvāja vecmāmiņas Veras Brokas cepto maizīti, pašmāju saldās vīnogas un ābolus.
Guntars Plešs no 9. klases tirdziņā pārdeva paša gatavotas krelles no ragiem un ģipša un priecājās, ka interesi par kaklarotām izrādīja gan skolēni, gan pedagogi.
Savukārt Beāte Juško no 3. klases tirgoja ruleti, ko bija cepušas abas ar mammu. Tā kā viņai ļoti patīk tirgoties, jau ir izdomājusi, ka nākamgad atnesīs dzērvenes.
Paldies čaklajiem tirgotājiem un pārējiem par uzdrīkstēšanos turpināt šo Miķeļdienas tradīciju.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA