ĒRGĻU novada bibliotēkā kopš septembra sākuma risinās floristikas nodarbības iesācējiem, ko vada floriste Ieva Rota.
– Projekts "Floristika iesācējiem" tika iesniegts Madonas rajona pieaugušo izglītības programmu konkursam 2009, un tas tika atbalstīts.
Atsaucība un ieinteresētība ir liela. Šobrīd nodarbībās darbojas 27 Ērgļu novada interesenti. Pagājušajā reizē tika veidotas kompozīcijas oāzē, bet šopiektdien darbosies ar florālajām putām. Nodarbības ir interesantas, tajās var uzzināt daudz jauna un noderīga. Pozitīvi, ka mācības ir bez maksas, – uzsver bibliotēkas vadītāja Malda Goba.
Paralēli nodarbībām bibliotēkā risinājās arī remonta un iekārtošanās darbi, jo tika paplašinātas telpas.
Turpina Malda Goba: – Visi darbi, kas saistīti ar mājīgu telpu radīšanu, ir pabeigti, tagad gatavojamies atklāšanas svētkiem, kas notiks 24. septembrī pulksten 15. Uz prezentācijas svētkiem aicinām novada deputātus, kā arī visus, kas palīdzēja mums labiekārtot jaunās telpas, bet jau nākamnedēļ, 30. septembrī pulksten 16, novada iedzīvotāji tiek aicināti uz tikšanos ar literāti, pirmās grāmatas autori Lindu Šmiti. Kopā ar viņu būs rakstniece Eva Mārtuža. Uz pēcpusdienas tikšanos laipni gaidīti visi interesenti.
Autore: AGRITA NUSBAUMA