No 9. līdz 18. septembrim Biksērē notiek tēlniecības simpozijs „Biksēre 2009".
Simpozijs ir Valsts Kultūrkapitāla fonda „Vidzemes Kultūras programmas 2009" atbalstīts projekts. Projekta vadītāja Valda Kļaviņa informē, ka simpozija darbā piedalās tēlnieki Kārlis Īle, Inese Valtere, Egons Peršēvics un Edgars Ošs. Mākslinieki savus darbus veido atbilstoši Biksēres muižas parka ainavai, un tie papildinās jau esošo brīvdabas tēlniecības izstādi.
Simpozija noslēgums iecerēts 18. septembra pēcpusdienā. Šajā pašā dienā Sarkaņu pagasta pārvaldes zālē interesentiem būs iespēja tikties ar dzejniekiem Sarmīti Radiņu un Oļģertu Skuju. Līdz 19. septembrim, iepriekš sazinoties, ir iespējams apskatīt arī muižas klētī iekārtotās izstādes.
Autore: INESE ELSIŅA