Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Tēlniecības simpozijs Biksērē

Redakcija

Autors • 17.09.2009.

Burtu lielums

No 9. līdz 18. septembrim Biksērē notiek tēlniecības simpozijs „Biksēre 2009".

Simpozijs ir Valsts Kultūrkapitāla fonda „Vidzemes Kultūras programmas 2009" atbalstīts projekts. Projekta vadītāja Valda Kļaviņa informē, ka simpozija darbā piedalās tēlnieki Kārlis Īle, Inese Valtere, Egons Peršēvics un Edgars Ošs. Mākslinieki savus darbus veido atbilstoši Biksēres muižas parka ainavai, un tie papildinās jau esošo brīvdabas tēlniecības izstādi.

Simpozija noslēgums iecerēts 18. septembra pēcpusdienā. Šajā pašā dienā Sarkaņu pagasta pārvaldes zālē interesentiem būs iespēja tikties ar dzejniekiem Sarmīti Radiņu un Oļģertu Skuju. Līdz 19. septembrim, iepriekš sazinoties, ir iespējams apskatīt arī muižas klētī iekārtotās izstādes.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px