19. septembrī pulksten 19 Madonas kultūras namā koncertēs Stefans Oliva (klavieres) un Žans Marks Folcs (klarnete) no Francijas.
Madonas rajona padomes administrācijas kultūras darba organizatore Inga Arāja sadarbībā ar reģionālo laikrakstu „Stars" trim interesentiem dod iespēju saņemt uz šo koncertu bezmaksas ielūgumu. Vienu no tiem jau saņēma madoniete Ligita Rūsiņa, 10. septembrī piezvanot uz redakcijas tālruni un atbildot uz konkrēto jautājumu. Ja zvanīsit trešdien, 16. septembrī, no pulksten 11 līdz 12 pa tālruni 64823126 un atbildēsit uz jautājumu, kādu repertuāru minētie mūziķi izpildīs Madonā, arī jums būs šāda iespēja.
Autore: INESE ELSIŅA