Jau rakstījām, ka Madonas pilsētas kultūras namā rīt, 11. septembrī, pulksten 19 notiks koncerts „Marimba Dance".
Tajā uzstāsies izcilie jaunie mākslinieki – sitaminstrumentālists Rihards Zaļupe un pianists Raimonds Petrauskis, sniedzot programmu divās daļās. Koncertprogrammas pamatā būs pērn iznākušajā R. Zaļupes albumā „Marimba Dance" iekļautās kompozīcijas. Jāatgādina, ka sitaminstrumentālists Rihards Zaļupe un viņa albums „Marimba Dance" šopavasar saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu 2008 nominācijā „Gada debija".
Autore: INESE ELSIŅA