19. septembrī pulksten 19 Madonas kultūras namā ar koncertu viesosies duets no Francijas: Stefans Oliva (klavieres) un Žans Marks Folcs (klarnete).
Madonas rajona pašvaldības administrācijas kultūras darba organizatore Inga Arāja informē, ka mākslinieki uzstāsies ar programmu, kurā iekļauti klasiski skaņdarbi, džeza kompozīcijas, pašu sacerētas kompozīcijas un improvizācijas. Stefans Oliva (klavieres) un Žans Marks Folcs (klarnete) atskaņos Šūmaņa romances, Džona Koltreina „Naima", četrus skaņdarbus no Albāna Berga Opus Cing, Teloniusa Monka Misterioso, skaņdarbus no savas programmas „Pandora", kas iestudēta Châtelet teātrī.
Autore: INESE ELSIŅA