Vasara pamazām sāk vērt rudenim vārtus. Vēl koši izzied gladiolu staltās sveces, acis priecē asteru daudzkrāsainība, un darbi, darbiņi, kur vien var pielikt roku un prātu…
Bet visu jau nekad nevar padarīt, arvien vēl paliek darāmais arī rītdienai. Apstāsimies kādu dienu un atpūtīsimies! Sanāksim kopā un mazliet paceļosim. Kamēr vēl saulīte mums uzdāvina kādu siltu atvasaras dienu, noliksim darbus un brauksim!
Tie tālīnie un dārgie ceļojuma prieki mums nav pa kabatai, bet tepat kādu gabaliņu pārbraukt pāri mūsu Latvijas robežai un "aizšaut" līdz Munameģim mēs varēsim gan.
Ceļojuma maršruts varētu būt apmēram šāds: vispirms Alūksne ar tās vēsturiskajiem Glika ozoliem, pilssalu, Alūksnes pili un Bībeles muzeju, tad Ape, kur ar Apes pilsētas ziedu bagātību mūs iepazīstinās Apes dārzniece Anita Harju. Un tad jau arī klāt Igaunijas robeža!
Pārlūkosim savos maciņos, vai ir līdzi igauņu kronas, varbūt jau pirmajā bodē kas "iekrīt acīs" nopirkšanai.
Un mūsu ceļojuma galamērķis – Munameģis.
Atceļā pabūsim Smiltenē un Velēnas baznīcā.
Brauciena laikā vēl pārrunāsim sīkāk apskatāmos objektus, varbūt kādam radīsies laba, pieņemama ideja.
Ekskursija notiks 16. septembrī (pulcēšanās braukšanai pie kultūras nama pulksten 7.30).
Pieteikties, iemaksājot naudu transporta izdevumiem, var 8., 11., 15. septembrī no pulksten 10 līdz 13 Parka ielā 4. Pensionāru biedrības biedriem – Ls 5, pārējiem –
Ls 7.
Madonas pilsētas pensionāru biedrības valde un MARIJA LAPSIŅA