Vasara un rudens ir madonietes Līgas Ostrovskas mīļākie gadalaiki, jo tad var mežā ogot un sēņot, bet pēc tam to visu sagatavot ziemai.
Šobrīd Līga audzina divus gadus veco dēliņu Adrianu un strādā veikalā, bet, tiklīdz ir kāds brīvāks brīdis, pievēršas saviem vaļaspriekiem: floristikai, zīmēšanai, kā arī sēņošanai un ogošanai.
Stāsta Līga: – Diemžēl arvien mazāk laika atliek nodarbēm, kas man sagādā prieku, jo jārūpējas par ģimeni, bet uz svētkiem labprāt izveidoju kādu dekorāciju. Vasarā dodos uz mežu, kur varu salasīt dabas veltes ziemas krājumiem.
Pēc pamatskolas absolvēšanas mācījos Ērgļu arodvidusskolā par viesnīcu servisa speciālisti, pēc tam Barkavas arodvidusskolā. Tur apguvu arī ēdiena gatavošanas prasmes. Šobrīd tas ir ļoti svarīgi, jo jāgādā, lai ģimenei būtu siltas maltītes. Sēņu laikā galdā bieži ceļu sēņu mērci. Sēnes mēs ēdam, cik vien iespējams. Arī ziemai tās sarūpēju – marinēju, sacepu taukos. Tāpat pagrabā tiek saliktas ievārījumu burciņas, visbiežāk to vāru no āboliem, jo dēlam tas ļoti garšo.
Par to, kādus ēdienus Līga parasti gatavo ikdienā, viņa stāsta: – Ģimenē esam iecienījuši gaļas ēdienus, bet daudz lietojam arī dārzeņus. Kad aizbraucam pie vīra vecākiem, viņi sadod līdzi kartupeļus, burkānus, gurķus, tomātus, sīpolus un citus savā dārzā izaudzētos labumus. Šogad dārzos ir bagātīga raža, īpaši ogu un augļu. Tos ēdam gan svaigus, gan spiežam sulu. Esam iecienījuši veselīgu pārtiku. Veikalos nepērkam dārzeņus, jo nevar zināt, kā tie ir audzēti. Tā kā Adrians vēl ir mazs, īpaši domāju par to, ko viņš ēd un cik tas ir veselīgi. Lai nodrošinātu sātīgu ēdienu ziemā, marinēju un skābēju gurķus, ko lietojam gan pie kartupeļiem un makaroniem, gan griežu salātos. Visus dārzeņus ir iespējams sagatavot ziemai, jo tos nevar tik ilgi saglabāt svaigus. Bet, lai nodrošinātu vitamīnu devu katrai dienai, ēdienam pievienoju zaļumus, īpaši iecienītas ir dilles un sīpolloki. Saldētavā salieku arī ogas. Reizēm ziemā tās ēdam svaigas, citreiz uzvāru ķīseli. Sagatavojot dabas velšu krājumus, mēs varam gan ēst veselīgu pārtiku, gan ietaupīt līdzekļus un dažādot savas maltītes. Bet īpašā cieņā manā ģimenē ir adžika. To gatavo no sarkanajiem pipariem, ķiplokiem, burkāniem, tomātiem, paprikas, eļļas un sāls. Burkānus sarīvē un liek sautēties, pievieno glāzi eļļas. Kad tie pamīksti, pieber samaltu papriku un ķiplokus. Pavāra, tad pieber sasmalcinātus tomātus un pēc tam arī visu pārējo – cukuru un sāli, asos piparus. Pašās beigās pievieno etiķi, visu rūpīgi samaisa, uzvāra un liek burkās, ko sterilizē un aizvāko. Adžiku pievienojam gan gaļas ēdieniem, gan kartupeļiem un arī zupām. To var gatavot no dažādām izejvielām, pat no āboliem. Atkarībā no tā, kādus dārzeņus pievienos, adžika mainīs savu garšu – būs stiprāka vai maigāka, saldāka.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 05.09.2009.
Autore: AGRITA NUSBAUMA