Sācies septembris un skolas laiks. Aicinu visas Madonas novada skolas apvienoties kopējā akcijā – smēķēšanas izskaušana. Šis kaitīgais, veselību postošais un atkarību izraisošais ieradums ir ļoti izplatīts arī skolēnu vidū.
Šajā grūtajā cīņā pret smēķēšanu ir jāiesaistās mums visiem: skolotājiem, bibliotekāriem, vecākiem, vecvecākiem un galvenokārt mediķiem. Kopīgiem spēkiem (viens te nav karotājs), sākot jau ar pirmajām skolas dienām, jārod krass pavērsiens šīs pārprastās demokrātijas izpausmei. Vienaldzība šo postu tikai vairo. Ir nekavējoties aktīvi jārīkojas!
Autore: A. SILIŅA