DZELZAVAS pamatskola ir sagatavojusies pirmajai skolas dienai un gaida atgriežamies skolēnus. Stāsta pamatskolas direktore Indra Zukure: – Pavasarī tika uzsākts skolas jumta remonts, tas jau šobrīd ir pabeigts, vēl gan ir atlikuši nelieli darbi, kas jāveic meistariem, bet tie netraucē sagaidīt skolā 112 audzēkņu, viņu vecākus uz Zinību dienas pasākumu, pirmo klases stundu un tikšanos ar skolotājiem. Priecājamies, ka arī šogad skolēnu skaits ir vairāk nekā 100 bērnu un pastāv mūsu skola.
Esam pozitīvi noskaņoti un radošu ideju pārpilni, uzsākot jauno mācību gadu.
Autore: AGRITA NUSBAUMA