Zinību dienā, 1. septembrī, jauku pārsteigumu skolēniem sagādājis Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs.
– Jau no pulksten 11 līdz pat 17 piedāvājam skolēniem gan kopā ar skolotājiem vai vecākiem un vecvecākiem, gan arī vieniem pašiem savā pulciņā apskatīt mūsu muzeja krājumus Skolas ielā 12, ko nebūt nav iespējams izdarīt katru dienu. Savukārt muzeja izstāžu zālēs Skolas ielā 10a var apskatīt Ineses Brants personālizstādi „Asorti" (keramika, apgleznots zīds un porcelāns, logi un durvis fotogrāfijās) un kopīgi vai arī atsevišķi iemūžināt foto „zelta rāmī" (ar savu fototehniku), – aicina Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zina Apsīte, piebilstot, ka šis muzeja apmeklējums ir bez maksas.
Autore: BAIBA MIGLONE