ĒRGĻU novada deju kolektīvam "Rūdis" atelpas brīdis pirms jaunās sezonas uzsākšanas ir īss, jo jāpiedalās dažādos pasākumos.
Jūlija sākumā Valmieras kultūras centrs aicināja kopā deju kolektīvus un virsvadītājus uz koncertu "No sirsniņas sirsniņai", kas aizvadītajā gadā Dziesmu svētkos notika Ķīpsalā. Arī šoreiz deju kolektīvam "Rūdis" bija tā iespēja vēlreiz izdejot jauko koncertu. Pasākums notika brīvā dabā – Valmieras estrādē, savukārt mēneša vidū "Rūdis" tika aicināts dejot Vislatvijas bitenieku saietā Alauksta ezera krastā. Koncertā tika izdejotas vairākas dejas un uzvedums "Kad redzu tevi staigājam".
Bet 22. augustā devāmies uz Koknesi, kur piedalījāmies jauno mūziķu pasākumā Kokneses estrādē un pilsētas parkā.
Autore: ANTRA GRINBERGA,
deju kolektīva
"Rūdis" vadītāja