Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionātā futbolā "B" grupā Madonas BJSS komanda trenera Jāņa Irbes vadībā izcīnīja 2. vietu un sudraba medaļas.
Pēdējā kārtā Ludzā madonieši ar FB "Gulbene 2005" cīnījās neizšķirti (1 : 1), ar rezultātu 2 : 1 uzvarēja FK "Balvu Vilki", ar rezultātu 1 : 0 pārspēja Alūksnes BJSS, bet ar 1 : 2 piekāpās Ludzas rajona sporta skolai.
Uz 2. vietu Madonas BJSS nobīdīja tikai sliktāka iesisto un ielaisto vārtu starpība. Labākā spēlētāja balvu saņēma Roberts Siksalietis.
Komandā spēlēja: Ainārs Jefimovs, Emīls Garančs, Didzis Siksalietis, Kristaps Ķaune, Juris Spalva, Mārtiņš Kaulačs, Artūrs Oļukalns, Augusts Blekte, Tonijs Bokmelders, Jānis Šķēls, Daniels Garančs, Ginters Latkovskis un Aivars Pastars.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS
AUTORA foto