Madonas pilsētas dome ir izskatījusi jautājumu par pieredzes apmaiņas braucienu uz Zviedriju un Norvēģiju.
Deputāti apstiprināja delegācijas sastāvu pieredzes apmaiņas braucienam laikā no šāgada 3. līdz 13. septembrim uz Tranosas pilsētu Zviedrijā un Norvēģiju. Delegāciju vadīs Madonas pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA