Ziemeļaustrumu futbola līgas jaunatnes čempionātā „B" grupas spēles jauniešiem notika Balvos.
Madonas BJSS visās spēlēs piekāpās pretiniekam – ar 0 : 1 FK „Alūksne", ar 0 : 2 Ludzas BJSS un ar 1 : 4 „Balvu SC" (vārtus guva Mārtiņš Lūsis).
Citās spēlēs: FK „Alūksne" – „Balvu SC" 1 : 0, „Balvu SC" – Ludzas BJSS 1 : 0, Ludzas BJSS – FK „Alūksne" 4 : 0.
Nākamās spēles notiks 13. augustā Balvos.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS