Latvijas „Nordea" jaunatnes līgas čempionāta spēles U-14 grupā futbolā notika Balvos.
Madonas BJSS pirmajā spēlē ar FB „Gulbene/Vasks" komandu piedzīvoja zaudējumu ar 1:4 (vārtus guva Roberts Siksalietis).
Otrajā spēlē ar līderkomandu Rēzeknes SK „Blāzma" madonieši rādīja labu sniegumu. Pirmajās minūtēs rēzeknieši tika iespiesti zonā, un netika izmantotas vairākas izdevības gūt vārtus.
Savukārt otrajā puslaikā SK „Blāzma" iesita vienus vārtus un uzvarēja ar 1 : 0.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS