LIEZĒRES pagasta pensionāri kopā ar draugiem 15. augustā dosies divu dienu ekskursijā uz Kolkasragu.
Informē pensionāru biedrības vadītāja Marija Dauģe: – Ekskursija ir ilgi plānota un gaidīta. Šoreiz esam uzaicinājuši draugus arī no kaimiņu pagasta – Aronas. Ekskursijās cenšamies braukt regulāri un pieaicinām arī citus pagasta iedzīvotājus. Atsaucība ir liela, lai gan valstī nav tā labākā ekonomiskā situācija. Esam ieplānojuši doties ekskursijā uz Kolkasragu. Pirmajā dienā vairāk padzīvosim pa Tukuma rajonu, apskatīsim Šlokenbekas muižu un dažādus muzejus, bet otrajā dienā dosimies uz Kolku, protams, pa ceļam iegriezīsimies arī Valdemārpilī. Kartes ar apskates vietām ir sameklētas, vēl tikai jāvienojas par konkrētu ekskursijas maršrutu. Vislielākā problēma ir ar naktsmītni. Vēlamies nakšņot pie jūras, bet, tā kā pašlaik ir aktīva tūrisma sezona, daudzas vietas jau ir rezervētas. Mums ir arī svarīgi, lai nav jāguļ teltīs vai guļammaisos, lai otrā rītā būtu labi izgulējušies un ar prieku varētu turpināt ceļu pa izvēlēto maršrutu.
Autore: AGRITA NUSBAUMA