30. jūnijā Madonā, Priežu kalna basketbola laukumos, notika ielu basketbola turnīra "Topbumba 2007" 2. posma sacensības.
2. posmā 6 vecuma grupās startēja 41 komanda. Savās grupās šajā posmā stiprākās bija: D2 grupā (1996. g. dz. un jaunāki zēni) komanda "CROSOVERS" (K. Bitelis, N. Bajārs, Z. Raimo, K. Lancmanis, E. Lazdups); D1 grupā (1994.-1995. g. dz.) komanda "Brīvie zirgi" (V. Kārkliņš, J. Brīvība, R. Eglītis, R. Kampāns); C grupā (1992.-1993. g. dz.) komanda "Cesvaine" (I. Jakovičs, V. Prunte, N. Praškevics, A. Lūsis); B grupā (1990.-1991. g. dz.) komanda "VECTRA" (A. Mikolajs, A. Bakāns, E. Milns); A grupā (1988.-1989. g. dz.) komanda "Edgars" (A. Strekālovs, J. Juška, E. Točs, E. Lukša); V grupā (1987. g. dz. un vecāki vīri) komanda "Ozoli" (N. Krūgaļaužs, J. Putniņš, J. Stepiņš, K. Stepiņš). Soda metienu konkursā uzvarēja Māris Cīrulis, bet trīspunktu metienus visprecīzāk izpildīja Arnis Strekālovs.
Uz tikšanos 3. posmā 4. augustā!
Autors: AGNIS BEĶERIS
basketbola treneris
AUTORA foto