Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“Zelta Talantiem” Madonā patika!

Redakcija

Autors • 31.07.2009.

“Zelta Talantiem” Madonā patika!
Burtu lielums

Pagājušajā sestdienā Madonas kultūras namā viesojās LNT šova „Latvijas Zelta talanti" abu sezonu dalībnieki, kā arī šarmantā dziedātāja Ginta Ēķe un grupa „Latte". Šķiet, skatītāju mazajai atsaucībai kā viens no iemesliem varētu būt kapusvētku laiks, kad labprātāk izvēlamies vakarēšanu mājās kopā ar sabraukušajiem radiem un draugiem, ne koncerta apmeklējumu.

Lai arī skatītāju zālē bija pamaz, mākslinieki pēc koncerta atzina, ka Madonā ir ļoti estētiski iekārtots kultūras nams, kur patīkami būt un uzstāties, kā arī atsaucīga, enerģētiski uzlādējoša un smaidīga publika. „Tas ir daudz vairāk, nekā tad, ja zāle ir pilna, bet klusa. Mums nupat bija koncerts, kad cilvēku bija krietni vairāk, taču atdeve no skatītājiem ne uz pusi no tā, ko guvām šodien," pēc skaļajiem aplausiem un atbalsta saucieniem no zāles atzina grupas „Kombuļi" soliste Inese Cibuļska.
Koncerts notika divās daļās. Pirmajā uzstājās jaunie talanti, no kuriem skatītāju atzinību guva itin visi, bet jo īpaši – deviņgadīgā spriganā dziedātāja Baiba Guņko. Viņas enerģija un spēcīgā balss, kā arī beatbox un tautasdziesmas apvienojums mūs pārsteidza jau, vērojot šovu TV ekrānos. Savukārt otrajā daļā ar populārākajām dziesmām klausītājus priecēja Ginta Ēķe un jaunā puišu grupa „Latte", kas pagājušā gada nogalē klausītājiem kļuva populāra ar komponista Zigmara Liepiņa dziesmu „Mazā". Turpinot darbu pie komponista dziesmu programmas, grupa ir ierakstījusi dziesmu "Sievietes, ņemiet, lūk, mana sirds", kas pirmo reizi tika atskaņota pirms 30 gadiem -1979. gadā. Tieši ar šo dziesmu puiši nāca zālē starp skatītājiem un uzrunāja klātesošos. Viņiem tas izdevās! Ne tikai ar dziesmu, bet arī ar velotriāla šova elementiem, jo viens no grupas dalībniekiem Pāvels Griškovs jau krietnu laiku nodarbojas ar šo ekstrēmo sporta veidu.

„Pirms tam par grupu „Latte" pat nebiju dzirdējusi, tāpēc jutos pārsteigta – patīkamā ziņā! Puišiem ir ļoti labas balsis, viņi māk "paņemt" publiku un nodot pozitīvas emocijas. Žēl, ka skatītāju kultūras namā bija salīdzinoši maz, taču tie, kas atnāca, noteikti bija ieguvēji. Šobrīd jūtos priecīga un pozitīvi uzlādēta", pēc koncerta savu atzinību pauda madoniete Vineta Podniece. Starpbrīdī pieciem koncerta apmeklētājiem tika piedāvāta iespēja turpat uz vietas uzzīmēt pastkarti par tēmu "Talants". Šāds zīmējumu konkurss notiek katrā koncertēšanas vietā, un tūres noslēgumā tiks izdots pastkaršu albums, ietverot pa vienam zīmējumam no katras koncerttūres vietas.

Autors: SANDRA ZARIŅA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px