SAUSNĒJĀ aizvadītajā nedēļā, sestdien, bija pagasta pārvaldes rīkotie sporta svētki. – Sporta svētki notika Sausnējas pamatskolā, jo citas piemērotas vietas mums nav, – sacīja Sausnējas kultūras pasākumu organizatore Valija Lele, – visas spēles norisinājās sporta laukumā – šaušana, šautriņu mešana, spēka sacensības, riteņbraukšana, volejbols, basketbols u. c. Galvenie organizatori bija skolas direktors Andris Dombrovskis un sporta skolotājs Ivars Teteris. Dalībnieku pulkā – lieli un mazi, dalībnieku būtu vēl vairāk, ja ne siena laiks todien.
Valija Lele nedaudz atklāja arī, kā sausnējieši piedalīsies Ērgļu novada svētkos sestdien: – Daudzi piedalīties un sportot dosies individuāli, bet pagastā iedegto lāpu delegācija uz Ērgļiem, uz kopējās uguns iedegšanu, nogādās kājām. Bet pirms tam to kopā iedegs mūsu iestāžu, uzņēmumu pārstāvji. Dažam varbūt nāksies to nest tikai 100 metru, dažam būs jāpieveic kilometri. Pirmais to kopā ar māmiņu nedaudz panesīs pats mazākais svētku dalībnieks no mūsu pagasta, bet pēdējos metrus līdz kopējai novada sporta svētku "olimpiskajai ugunij" aiznesīs Sausnējas pagasta pārvaldes vadītāja Liena Kārkliņa. Šos notikumus gribam arī nofilmēt.
Autore: ASTRA ZAGORSKA