Ik pa laikam mūs uzrunā kāds no TV šoviem. Domas dalās, kādam tie tīk vairāk, citu interesē mazāk. Nupat plašu rezonansi izpelnījās Madonas kora izveidošana topošajiem „Koru kariem 2", savukārt telekompānijas LNT pūrā kā interesantākais, populārākais un pozitīvākais jau divas sezonas ir bijis šovs „Latvijas Zelta talanti".
Šobrīd abu sezonu spožākie dalībnieki ir apvienojušies koncerttūrē un 20 Latvijas pilsētās demonstrē savu prasmi un talantu. Šo sestdien, 25. jūlijā pulksten 19, koncerts notiks Madonas kultūras namā.
"Madonas koncertā uzstāsies dziedātāja Evija Misiņa, meiteņu saksofonu kvartets "The Green Land", dziedātājs Dinārs Stundiņš, apbrīnas vērtais velotriālists Ēriks Skorodjonoks, deju grupa ,,Ritms" un daudzi citi. Visos koncertos kā īpašie viesi piedalīsies dziedātāja Ginta Ēķe un grupa „Latte" ar Zigmāra Liepiņa populārākajām dziesmām."
Plašāka informācija par koncerttūri bija lasāma 18. jūlija laikrakstā „Stars", kurā aicinājām arī piedalīties konkursā un atbildēt uz visnotaļ vieglu jautājumu – „Kurš no „Latvijas Zelta talantiem" pavasarī uzstājās Madonā, „Parka kafejnīcā", un guva neviltotu klausītāju atzinību un mīlestību?" Pareizā atbilde – grupa „Kombuļi". No 18 iesūtītajām atbildēm (tikai viena bija nepareiza) izlozējām divus laimīgos, kas saņems ielūgumus uz koncertu Madonā divām personām. Apsveicam Jeļenu Enģeli un Aigaru Runģi! Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi. Paldies visiem, kas atsaucās aicinājumam, lai citreiz veiksme ir tieši jūsu pusē, bet šoreiz – tiekamies koncertā!
Autors: SANDRA ZARIŅA
Foto: no personīgā arhīva