Aizvadīts pludmales volejbola Madonas novada astotā čempionāta 2. posms.
7. jūlijā čempionātā piedalījās 5 senioru (vīri 40+) un 11 sieviešu komandas.
Senioru grupā, izspēlējot „apļa" sistēmas spēles, par uzvarētājiem kļuva komanda „Eži" – Jānis Sudārs, Jānis Feodorovs un Māris Belorags. Otrajā vietā komanda „Uldis" (Jēkabpils), bet trešo vietu izcīnīja komanda „CARTET-AVD", kas bija 1. posma uzvarētāji.
Sievietēm, izspēlējot triju apakšgrupu turnīrus, pirmās vietas cīnījās par 1.-3. vietām 2. posma sacensībās. Spraigā cīņā triju Gulbenes rajona komandu starpā uzvarēja komanda „Ķekariem.lv" (Lizums), otrajā vietā atstājot „Fantasy", bet trešajā vietā – „97" (Gulbene).
Vīri 40 komandu maču iesāka 10 apakšgrupās. Grupu pirmo, otro vietu ieguvēji izveidoja desmit prāvus uzvarētāju desmitniekus. Tikai pulksten 23 varēja sveikt komandas „Zemenes" (Jēkabpils) spēlētājus Gati Purviņu un Gvido Kampānu. Otrajā vietā – komandas „Krekari" un „Nosaukums". Kopumā tika izspēlētas 86 spēles. Nākamā 3. posma spēles notiks14. un 15. jūlijā pulksten 17.30.
Autors: Gunārs Mats