Vakar pēcpusdienā kļuva zināms, kas turpmāk vadīs Ērgļu un Cesvaines novadu domes.
Par Ērgļu novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi (ar 13 balsīm „par") tika ievēlēts līdzšinējais novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis. Priekšsēdētāja vietnieka amatam tika izvirzītas divas kandidatūras – Maiga Picka (vēlētāju apvienība „Mēs – Ērgļu novadam") un Velga Skujiņa (vēlētāju apvienība „Novadnieki"). Ar 7 balsīm „par" un 6 „pret" par novada domes priekšsēdētāja vietnieci tika ievēlēta Maiga Picka.
Savukārt par Cesvaines novada domes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētājs Vilnis Špats, bet par viņa vietnieku – Juris Rozenbergs (otra kandidatūra šim amatam bija Jānis Vizulis, taču lielākais vairums deputātu (12) nobalsoja par Jura Rozenberga kandidatūru).