Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Kā atpūtīsimies pie karjera ezera?

LAURA VOITIŅA

Autors • 01.07.2009.

Kā atpūtīsimies pie karjera ezera?
Burtu lielums

Lai gan laikapstākļi šovasar ir visai mainīgi un vienu dienu sola saulainu, nākamo – jau nomākušos, arvien vairāk cilvēku var manīt pie karjera ezera, kas ir iecienīta Madonas iedzīvotāju atpūtas vieta.

Šovasar vēl nav dzirdētas pretenzijas par ūdens kvalitāti karjera ezerā, kas, iespējams, izskaidrojams ar vēso vasaras sākumu. Taču tā saucamajā pludmalē sastaptie madonieši bija sašutuši par to, kāda ir ezera apkārtne: – Kāda šeit var būt atpūta? Smiekli pat nāk. Te nav ne normāla laukuma ar smiltīm, ne kur pārģērbties, varēja arī kādu papildu atkritumu konteineru uzlikt, vasarā taču daudz cilvēku šeit apgrozās. Tikpat kā viss ir salauzts, stikli un netīrumi apkārt mētājas. Pat soliņa nav, kur apsēsties. Lai varētu pasauļoties, jāguļas kādu metru garā zālē, jo ap ezeru nav nopļauts, krūmi arī aizauguši. It kā ezers ir, vieta laba, bet iedzīvotāji nevar pienācīgi atpūsties. Jau sen tajā bērniem domātajā spēļu laukumiņā kāds bija salauzis šūpoles un pārējo, vai nevarēja laikus salabot? Bērnus nemaz nevar te laist paspēlēties, basām kājām paskraidīt, vai nu akmeņi, vai stikli priekšā. Pie volejbola laukuma pieaugušie var pieņemami atpūsties, taču bērnus tur parasti neviens nelaiž, jo ātrāk sākas dziļums un ir akmeņaināka grunts. Protams, ka te peldamies un peldēsimies, jo vieta ir tuvu mājām un uz citām peldvietām izbraukāt nevaram, tāpat kā vairums pārējo iedzīvotāju, taču ir dusmas par to, kā te viss aizlaists.

Madonas pilsētas domes īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks apstiprināja, ka darāmā karjera ezera apkārtnes labiekārtošanā pietiek. Taču nav tā, ka nekas netiek darīts un domāts, Madonā pastāv daudzi objekti, kas jāapseko un pie kā jāstrādā.

– Patlaban vēl rit darbi PII „Saulīte", taču nu jau visu būsim pabeiguši un ķersimies klāt pie karjera ezera. Vēl tik sīki komentēt nevaru, bet jau vakar uzstādījām pirmo dubulto ģērbtuvi pie volejbola laukuma. Tāpat arī ir sagādāta smilts volejbola laukumam, un pēc brītiņa to izbērsim arī pie bērnu rotaļu laukumiņa. Protams, tie nav vienīgie darbi, jālabo arī salauztais rotaļu laukumā, – komentēja Aldonis Rībenieks.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS 02.07.2009.

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px