"Mums ir ļoti skumji, esam vientuļi un atstāti. Gribas siltumiņu, ēst un labu saimnieku, kurš mūs apmīļotu. Mēs būtu uzticami draugi. Lūdzu, paņemiet mūs!"
Ar šādu vēsti no trim maziem kucēniņiem un viņu mammas laikraksta "Stars" redakcijā iegriezās Annas kundze un lūdza palīdzēt grūtībās nonākušajiem draugiem.
– Aptuveni pirms divām nedēļām sunīšus atradām meža malā starp Vestienu un Ērgļiem. Tuvākajā apkārtnē nebija nevienas mājas, tāpēc var tikai secināt, ka šie sunīši bija tur aizvesti. Pašlaik sunīši atrodas Ērgļos, kur par viņiem rūpējas, pabaro un apkopj, bet, ja ir kāds labs cilvēks Madonā vai tās tuvumā, noteikti sunīšus atvedīšu pie sevis, kur viņus varēs apskatīt un paņemt, lai iegūtu sev jaunus draugus. Diemžēl paturēt viņus nav iespējams, jo sunīši augs, līdz ar to arī vairāk būs nepieciešams barības. Man mājās jau ir vairāki kaķi un suns, diemžēl ar pensiju vien nevaru visus uzturēt, tāpēc meklēju mazajiem dzīvnieciņiem jaunas mājas.
Sunīšu mamma ir tumši zeltaina, bet bērniņi: melns ar sirmiem punktiņiem, dzeltens un sniegbalts. Jau tagad viņi ir ļoti draudzīgi un mīļi. Kad paaugsies, noteikti būs labi un uzticami draugi saviem saimniekiem. Kucēni jau ir paaugušies un labprāt savas dienas pavada rotaļājoties. Tikko viņi tika atrasti, sunīši baidījās no cilvēka, bet tagad jau ir pieraduši pie jaunajiem apstākļiem, ir ļoti draudzīgi, tieši tādēļ meklēju jaunus saimniekus, lai atkal netiktu salauzta viņu uzticēšanās cilvēkiem. Noteikti kaut kur ir kāds labs cilvēks, kas labprāt parūpēsies par mazajām dzīvībiņām. Ja ir interese, droši zvaniet uz numuru 22476761. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast mājas nelaimē nonākušajiem dzīvnieciņiem, – aicina Annas kundze.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
Foto no personiskā arhīva