13. jūnijs atnāca drēgns un lietains. Neraugoties uz nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, piecdesmit divi Cesvaines vidusskolas audzēkņi gatavojās savam pirmajam izlaidumam.
Saņemot atestācijas dokumentu par pamatskolas beigšanu, katrs no viņiem varēja justies lepns, jo eksāmenos iegūtie labie rezultāti daudziem izvirza mērķi turpināt tālākizglītību šīs skolas desmitajā klasē. Sanākušie draugi un radi ar aplausiem un laba vēlējumiem turpmākajam dzīves ceļam sveica ikkatru absolventu. Tāsdienas gaviļnieki ziedus un pateicības vārdus dāvāja skolotājiem, kas visus šos gadus mācīja būt pacietīgiem un neatlaidīgiem, apgūstot zināšanas. Vislielākās emocijas raisījās, sveicot vecākus, jo viņu pozitīvā enerģija palīdzēja grūtos un sarežģītos brīžos.
Viens ceļa posms noiets. Tikai neapstāties pie „Stop" zīmes!
Autors: ANDRIS VĪGANTS
AIVARA ŠĶĒLA foto