Ziemeļaustrumu reģiona tautas futbola čempionāta otrās kārtas spēles notika Gulbenē, un tajās piedalījās 12 komandu.
Madonas "Westra" apakšgrupas spēlēs cīnījās neizšķirti (2 : 2) ar FK "Balvu Vilki" un ar "Gaujienu" (1 : 1). Turpinājumā viņi ar komandu "Stradi" spēlēja bez rezultāta – 0 : 0, bet piekāpās pēcspēles soda sitienos ar 1 : 4. Mazajā pusfinālā ar "Balviem" rezultāts 0 : 0, un atkal zaudējums soda sitienos ar 8 : 9. Spēlē par septīto vietu nācās atzīt Trapenes "Serdžiu" pārākumu ar rezultātu 1 : 0. Madonas FK "Kvarcs" apakšgrupā ar rezultātu 1 : 0 pārspēja "Serdžiu", bet ar Inešu "Draugiem" cīnījās neizšķirti (0 : 0). Turpinājumā FK "Kvarcs" ar rezultātu 2 : 0 pārspēja FK "Alūksne", bet ar 0 : 1 piekāpās "Viļakai". Spēlē par trešo vietu ar 6 : 0 tika sagrauta Gulbenes rajona Stradu komanda. Nākamā kārta notiks 11. jūlijā Ludzā.
Savukārt nākamajā 2. līgas čempionāta spēlē Madonas FK "Kvarcs" 20. jūnijā pulksten 14 Madonā tiksies ar Ozolu AZ/Jaunlaicenes komandu.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS