Domes finanšu un attīstības komitejas sēdē lēma par finansējuma piešķiršanu Gruzijas Republikas delegācijas uzņemšanai.
– Gruzijas delegācija 21 cilvēka sastāvā pie mums ieradīsies 7. augustā. Latvijā tā viesosies vairākās pašvaldībās, tai skaitā arī Madonas pilsētā. Vizītes programma patlaban tiek precizēta, bet ir doma, ka tās laikā varētu parakstīt nodomu protokolu par turpmāko sadarbību, – vaicāta par gaidāmo vizīti, uzsver Madonas pilsētas domes galvenā speciāliste izglītības un ārējo sakaru jautājumos Solvita Seržāne.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA