31. maijā Madonā, Priežu kalna basketbola laukumos, norisinājās ielu basketbola turnīra "Topbumba 2009" sacensības. Uzsākta jau 16. sezona.
Piecās vecuma grupās savus spēkus izmēģināja 43 komandas no Madonas rajona, Gulbenes, Valmieras.
D (1998. g. dz.) vecuma grupā diemžēl pieteicās tikai viena komanda, un kausu saņēma "Super star spēlētāji" (M. Kalniņš, D. Sakne, V. Aleksandrovs, A. Jurkāns); C (1996.-1997. g. dz.) grupā 5 komandu konkurencē uzvarēja komanda "Dolāri" (E. Lazdups, Z. Raimo, T. Kohanovs); B (1993.-1995. g. dz.) grupā 10 komandu konkurencē uzvaru izcīnīja komanda "Bezsakars" (I. Jakovičs, N. Lišiks, V. Prunte, R. Zemītis); A (1991.-1992. g. dz.) grupā 11 komandu konkurencē par pārsteigumu parūpējās un uzvaru izcīnīja 1993. g. dz. jauniešu komanda "Zapķeska brand" (M. Cīrulis, N. Meiers, H. Finķis, M. Rudovičs); V grupā (1990. g. dz. un vecāki vīri) 16 komandu konkurencē uzvaru izcīnīja komanda "Ozoli-1" (J. Stepiņš, K. Stepiņš, U. Brants).
Soda metienu konkursā precīzākais bija Edijs Dzenis, bet 3 punktu metienos uzvarēja Ernests Lazdups.
2. posma sacensības notiks 27. jūnijā pulksten 11, iepriekšēja pieteikšanās – līdz 26. jūnija pulksten 15.
Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņiem novēlu siltas un patīkamas vasaras brīvdienas, 9. un 12. klases absolventiem – jaukus izlaidumus. Uz tikšanos treniņos, kas ar 3. augustu paredzēti jaunajā sporta centrā.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
galvenais tiesnesis
AUTORA foto