Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

ŠOdien vārda dienu svin Zigfrīdi, Aināri, Uvas

Redakcija

Autors • 13.06.2009.

Burtu lielums

Starp šīsdienas vārdadienas gaviļniekiem ir arī madonietis AINĀRS ZEPS.

– Esmu Madonā dzimis, audzis, mācījies un te arī palicis, – atzīstas Ainārs. Jau trīs gadus viņš ir SIA „Brabus" īpašnieks, nodarbojas ar datortehnikas apkopi Ērgļu novada domē un tās iestādēs, Madonas slimnīcā. Firma veic visa veida datortehnikas apkopi, remontu, pārdošanu. – Savas zināšanas padziļinu Rēzeknes Augstskolā. Studēju programmētājos. Datori interesē jau kopš tiem laikiem, kad strādāju datorfirmā „BVB", kur nokļuvu, pateicoties klasesbiedram Atim Cirponam. Tajā laikā jau daudzi vēlējās strādāt ar kompjūteriem, tas salīdzinoši bija interesantāk, nekā viss apkārtējais, kas notika. Sanāk – tehnoloģijas pievilināja, – smaida Ainārs un vismaz pagaidām savu izvēli nenožēlo. – Mēs pārsvarā sadarbojamies ar saviem pastāvīgajiem klientiem, bet tas nenozīmē, ka neesam atvērti jauniem klientiem. Taču – līdz tādam brīdim, kad kvantitāte neietekmē kvalitāti.

Kad atgriežamies pie sarunas par dzimto pilsētu, puisis atzīst, ka nekur citur laimi meklēt doties negribētos: – Taču pašreizējā situācija izskatās diezgan padrūma. Šķiet, ka arvien mazāk paliek cilvēku, arī firmas samazinās. Neesmu izņēmums, arī man ik pa brīdim, kad iet grūti, liekas, ka nekas cits neatliek, kā doties prom kaut kur citur naudu pelnīt, kā lielai daļai latviešu. Tomēr līdz šim vienmēr ir atrasts risinājums. Galvenais ir ģimeni uzturēt, ja to nespēj, tad jāmeklē citas iespējas, kā naudiņu nopelnīt. Bet tā kopumā Madona attīstās. Mums ir jauna sporta halle, tiek īstenots vērienīgs ūdenssaimniecības un kanalizācijas projekts. Viss notiek. Būtu vienīgi tās darbavietas. SIA „Brabus" strādā trīs cilvēki.

Arī Aināra sieva Olga, kas esot gan sekretāre, gan lietvede, gan grāmatvede – viss vienā personā.

– Brīvdienās cenšos aktīvi atpūsties – spēlēju skvošu. Šobrīd lejam gaužas asaras, ka lielajā sporta hallē nav skvoša kortu, kā sākotnēji bija solīts, jo Madonā ir diezgan daudz entuziastu, kas ar šo sporta veidu nodarbojas, taču mums ir tikai viens korts. Pirms pāris gadiem atklāto Madonas rajona čempionātu, piemēram, nācās rīkot Rīgā… Ar vienu no saviem skvoša biedriem – Rolandu Gruzīti – esam iesaistījušies raketlonā. Tas ir jauns sporta veids, nācis no Igaunijas un Latvijā parādījies šogad, kas apvieno sevī četrus sporta veidus – galda tenisu, badmintonu, skvošu un lielo lauka tenisu. Jauna aizraušanās man ir arī šaušana amerikāņu trapā. Pirmajās sacensībās sašāvu kādus 17 šķīvīšus no 25… Savukārt ar ģimeni – sievu un trīsgadīgo dēlu Artūru – patīk aizbraukt pie dabas, atpūsties, pamakšķerēt – arī tā ir laba relaksācija, – atzīst aktīvais jaunietis.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px