Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Ērgļu novada domē ievēlētie deputāti

Redakcija

Autors • 08.06.2009.

Burtu lielums

Vēlētāju apvienība „Mēs Ērgļu novadam": Guntars Velcis, Agita Opincāne, Aina Braķe, Maiga Picka, Sandra Avotiņa, Māra Briede, Roberts Koklačovs.
Vēlētāju apvienība „Novadnieki": Velga Skujiņa, Pēteris Leiboms, Pēteris Kārkliņš, Guntis Ozols.
Vēlētāju apvienība „Vienoti Ērgļu novadam": Andris Spaile, Zintis Āboliņš-Ābols.

Vairāk nekā pārliecinoši

Atšķirībā no Madonas novada vēlēšanām, Ērgļu novadā vēlētāju apvienības „Mēs Ērgļu novadam", kurā ar 1. numuru kandidēja līdzšinējais Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis, uzvara šaubas nevieš.

Ērgļu novads Madonas rajonā bija pirmais, kurā labprātīgi apvienojās trīs pašvaldības – Ērgļi, Sausnēja un Jumurda. „Stara" izvēle vēlēšanu dienu sākt ar Ērgļu novada apciemojumu nebija nejauša – mēs gribējām ne tikai kļūt par aculieciniekiem tam, kā notiek balsošana pirmajā Madonas rajonā izveidotajā novadā, bet arī uzzināt ērglēniešu domas, kas viņu dzīvē ir mainījies šajā laikā.

Plašāku ieskatu par to, kā vēlēšanas notika Ērgļu novadā, Vestienā un Bērzaunē, publicēsim nākamajā laikraksta numurā.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px