Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Pēc pirmajām spēlēm

Redakcija

Autors • 08.06.2009.

Burtu lielums

Notikušas pirmās futbola spēles Latvijas 2. līgas Ziemeļaustrumu reģiona čempionātā.

FK "Kvarcs"/Madona komanda savā laukumā sacentās ar Ludzas rajona BJSS/Zilupe/Kārsava futbolistiem.

Spēle izvērtās ar viesu pārsvaru, kas bija mazliet negaidīti. Jau sākumā pretinieki guva vārtus, bet pirmā puslaika vidū viņi pārsvaru dubultoja. Ne labākajā veidā šajās epizodēs darbojās madoniešu aizsargi un vārtsargs. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās – 0 : 2. Otrā spēles daļa turpinājās līdzīgi, tikai vietējie futbolisti nevarēja gūt vārtus. Brīdinājumu nopelnīja Vasīlijs Trusovs. Spēles izskaņā Madonas komandas spiediens noplaka, un pretinieki guva trešos vārtus. Rezultātā madoniešiem – negaidīts zaudējums ar rezultātu 0 : 3.

Nākamā plānotā spēle 6. jūnijā Balvos tika pārcelta uz vēlāku laiku. Toties ZA reģiona tautas futbola 2. kārta notiks 13. jūnijā Gulbenē (ne Balvos). Citu spēļu rezultāti: Ozoli AZ/Jaunlaicene – FB "Gulbene 2005" – 1 : 9, FK "Balvu Vilki"/Mārupe – FB "Gulbene"/Juniors – 2 : 1.

Autors: ARNIS MARTUSEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px