Mums, deju grupai "Mazais cilvēciņš", ir neviltots un liels prieks, ka bijām uzaicināti un varējām būt kopā ar visiem, dejojot Madonā festivālā "Latvju bērni danci veda".
Bijām un joprojām esam saviļņotā noskaņojumā.
Mēs dejojām ielu koncertā pie Madonas mūzikas skolas. Deju grupa "Mazais cilvēciņš" apvieno bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām. Un svarīgi, svētīgi ir tas, ka dejo bērni kopā ar saviem vecākiem. Tā ir liela uzdrīkstēšanās, un mammām ir ļoti jāsaņemas, lai viņas kopā ar savu bērnu kāptu uz skatuves, pats galvenais – nesajaukt, nenojaukt soli, jo mums jārāda piemērs, drošs solis savam bērnam, kas dejo kopā ar mums. Dejā valda savstarpēja kustību un mīlestības valoda.
Mēs esam piedalījušies starptautiskos mākslinieciskās pašdarbības festivālos "Solis" un ļoti ceram, ka arī šogad savu dejotprasmi varēsim rādīt sestajā starptautiskajā pašdarbības festivālā "Solis", kas notiks Rīgā.
Mēs esam patiesi laimīgi par šo iespēju, ko spēj dot deja, mūzika un ko no tās var gūt. Kopā varam veikt daudz labu darbu. Ļoti lielu un no sirds mīļu paldies mēs, "Mazais cilvēciņš", gribam teikt mūsu mīļajai, labajai Lienītei. Lienīte Ozolniece ir mūsu deju skolotāja, deju iestudētāja un mūsu lielais atbalsts.
Deju grupa "MAZAIS CILVĒCIŅŠ"
Foto no personiskā arhīva